جایگزین پراید در سال جدید

 

اخبار,اخباراقتصادی , پراید

قربانی درباره تولید ماشین های چینی در ایران گفت : محصولات چینی تنها ۵ درصد تولیدات گروه سایپا را به خود اختصاص داده است.
پراید, پراید ۱۱۱, پراید فروشی, پراید ۱۳۱, پراید جدید, پراید اسپرت, پراید ۱۳۲, پراید وانت, پراید دست دوم, پراید هاچ بک

معاون برنامه ریزی تولید گروه خودروسازی سایپا گفت: تولید X۲۰۰ یا تیبا در سال جدید افزایش و تولید X۱۱ یا پراید کاهش می یابد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محمد قربانی با بیان اینکه تولید تیبا در سال ۹۳ کمتر از  ۲۰ درصد تولیدات سایپا بود، افزود: در سال جدید تولید تیبا به ۳۵ درصد افزایش می یابد و در سال های آینده  تیبا به تدریج جایگزین پراید می شود.

وی با بیان اینکه در صددیم با توسعه بازارهای صادراتی، محصول پراید را به کشورهای دیگر صادر کنیم، گفت: البته تا زمانی که بازار کشش داشته باشد ، پراید همچنان تولید خواهد شد.

افزایش قیمت در گروه سایپا نداریم
قربانی درباره افزایش قیمت برخی از محصولات سایپا پاسخ داد: هر شرکت خودروسازی مقید به رعایت قوانین تنظیمی وزارت صنعت ، معدن و تجارت است و شورای رقابت قیمت محصولات را تعیین می کند.

وی با بیان اینکه افزایش قیمت در گروه سایپا نداریم، گفت: به عنوان مثال در محصول ال ۹۰ به علت آنکه این محصول به دو کیسه هوا یا ایربگ مجهز شد ، از شورای رقابت مجوز گرفتیم و افزایش قیمت یافت و  هرگونه افزایش قیمتی منوط به مجوز شورای رقابت است.

قربانی درباره تولید ماشین های چینی در ایران گفت : محصولات چینی تنها  ۵ درصد تولیدات گروه سایپا را به خود اختصاص داده است.

وی افزود : پیش بینی ما این است که  این محصول نسبت به سایر محصولات چینی در بازار ایران خواهد درخشید.

معاون سایپا گفت : اگر مشتری ایرانی محصولات چینی را بپسندد ، افزایش همکاری ها با شرکت های چینی در دستور کار خواهد بود.

ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!